515 - 265 -125 kontakt@narc.pl

Kamila

Zajmuję się projektowaniem grafiki, moją specjalizacją jest komunikacja wizualna – tworzę identyfikacje wizualne firm od logotypów po papier firmowy. Projektuję banery reklamowe, wykonuję retusz zdjęć, maluję cyfrowe portrety. Posiadam niezbędną wiedzę dotyczącą przygotowania plików do druku.

 

Kuba

Przygodę z tworzeniem stron rozpocząłem w roku 2009. Od tego czasu stale pogłębiam swoją wiedzę w tym zakresie. Razem z Kamilą tworzymy strony www oraz sklepy internetowe dla firm i osób prywatnych. Naszym podstawowym atutem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

 

Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy.

Tom Peters

Oś czasu

Rozpoczynamy współpracę z siecią lombardów i kantorów BENEK.

Nawiązaliśmy współpracę z firmą Bee Shrimp Rafał Ruta, która zajmuje się hodowlą krewetek akwariowych oraz sprzedażą przeznaczonych dla nich produktów.

Dołączyliśmy do Stowarzyszenia Społecznie Zaangażowani.

“Wychodząc z założenia, że społecznego zaangażowania można i należy oczekiwać nie tylko ze strony biznesu, ale także innych grup społecznych, podejmujemy się promować i wspierać wszystkie przejawy aktywności, której efektem są korzyści społeczne. Oznacza to, iż praca Stowarzyszenia opiera się na inicjatywach oddolnych, samo Stowarzyszenie natomiast jest miejscem, w którym każdy zainteresowany może podjąć się realizacji własnych projektów (samodzielnie lub z naszym wsparciem), bądź wspierać innych w ich inicjatywach.”

Od września wspieramy projekt rewitalizacji dzielnicy Stare Polesie

“Główną ideą naszego projektu jest reorganizacja dzielnicy poprzez poprawę jakości przestrzeni publicznych oraz działania społeczne, które mogłyby zwiększyć potencjał rozwojowy. Wierzymy, że aspekt społeczny jest ważnym czynnikiem przy walce z depopulacją będącą jednym z największych problemów Starego Polesia.”

Rozpoczynamy współpracę z Kawiarenką Lodzermensch znajdującą się w Łodzi przy ul. Plac Kościelny 5

Projektowanie i tworzenie stron internetowych, strony responsywne, sklepy internetowe.